Navigace
Dnes je Sobota, 21. 7. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

FT Sokol Břevnov – TJ SKV C 2:2

[31. 1. 2009, Kladno] 18.30

Vstřelené góly

  1. [02:51 – N] Martin Volný 2 (Jakub Milion 3)
  2. [26:04 – N] Tomáš Sláma 10

Obdržené góly

  1. [23:36 – N] F. Vintr (A. Pařízek)
  2. [29:48 – N] M. Zima (Křesťan)

Vyloučení

  1. [07:32] Martin Volný, 2 min nesportovní chování (925)
  2. [07:32] Martin Volný, 10 min nesportovní chování (925)

Vyloučení soupeře

  1. [20:33] Křesťan, 2 min (909)

Komentář

S Céčkem Vinohrad jsme odehráli lepší zápas, pořád to ale nebyla žádná sláva. Do brány se postavil Tomáš Cebak a Ondra Klíma na levém křídle alternoval s Kubou Milionem. Každé druhé střídání tak hrál netradičně ve středu útoku David Sluka.

Ve 3. minutě jsme získali vedení. Milion zatáhl balonek po levém křídle a na brankovišti našel Martina Volného, který si seběhl do střelecké pozice a uklidil balonek do sítě. Úspěšný střelec se o pár minut objevil i v jiné roli. Poté co přistrčil soupeře, vyfasoval drest na 2+10 minut za nesportovní chování. Háček je v tom, že to byl právě faulovaný hráč SKV, který se po pádu na zem začal rozčilovat. Do obrany tak musel Milion a nám zbyli v sestavě jen 2 klasičtí zadáci.

Vinohrady srovnaly na 1:1 ve 24. minutě, po centru z levé strany se na brankovišti ze vzduchu trefil důraznější Vintr. Vedení jsme opět na krátkou chvíli získali ve 26. minutě. Z pravé strany se před branku prosadil Tomáš Sláma a protlačil kolem bližší tyčky balonek do sítě. Střelec gólu na naší straně byl opět zanedlouho v ne tak veselé situaci. Na středu vypíchl soupeři míček, místo brejku ale rozhodčí odpískali faul. Z následné trochu podivné rozehrávky trefil přesně Zima.

Ve třetí třetině se skóre již nemělilo. Vinohrady měly více šancí a byly asi gólu blíže, v posledních minutách se přesto hrálo častěji na jejich polovině. Nakonec asi spravedlivá remíza.

Výborně zachytal gólman Tomáš Cebak, jinak podobně jako v předchozím utkání. Útočníci Michal Pletánek a Kuba Milion zvládli hru v obraně celkem v pohodě, výkony ostatních v lepším případě bohužel jen ok. Musíme opět najít herní pohodu a radost…

Sestava


Brankáři

« Předcházejí utkání Následující utkání »

Utkání v sezoně 2008/2009

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor