Navigace
Dnes je Sobota, 20. 1. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

Tabulka v sezoně 2017/2018 [3XM6-A]

[Generováno 20. 1. 2018, 13.58]
#Název týmuZVPRBVGOG
1Vosy Praha121020308173
2FbŠ Bohemians C1110102910863
3Panthers Praha C12840238064
4Sokol Praha-Břevnov12750216969
5Olymp Praha B10541166261
6Las Plantas10550158464
7Blue Horses12570158083
8Kralupy n/V10550155866
9Barracudas Slaný12570146573
10Tatran Střešovice B10550145971
11Ekonom Praha12354134860
12Desperados927054161
13B.U.H. Praha1019034673
« Předcházející sezona Následující sezona »

Poslední turnaj:

[7. 1. 2018, Eagles]

9.00 Barracudas Slaný – Břevnov 2:6

Přejít

13.30 Břevnov – Panthers Praha C 5:9

Přejít

Příští turnaj:

[21. 1. 2018, Kladno]

13.00 Olymp Praha B – Břevnov

16.00 Břevnov – Blue Horses

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor