Navigace
Dnes je Sobota, 21. 4. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

Tabulka v sezoně 2017/2018 [3XM6-A]

[Generováno 21. 4. 2018, 13.13]
#Název týmuZVPRBVGOG
1FbŠ Bohemians C22183153192118
2Las Plantas22166047168125
3Vosy Praha22166047150132
4Barracudas Slaný241410041144135
5Panthers Praha C22138138134110
6Kralupy n/V221111033128130
7Tatran Střešovice B221110133121140
8Sokol Praha-Břevnov221111032113128
9Olymp Praha B22910329129132
10Blue Horses22813124126145
11Ekonom Praha22612422104133
12B.U.H. Praha22614219130159
13Desperados22516116115167
« Předcházející sezona Následující sezona »

Poslední turnaj:

[14. 4. 2018, Kobylisy]

12.00 Břevnov – Blue Horses 3:8

Přejít

15.00 Tatran Střešovice B – Břevnov 8:3

Přejít

Příští turnaj:

[5. 5. 2018, Kotlářka]

10.30 Břevnov – Las Plantas

15.00 Desperados – Břevnov

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor