Navigace
Dnes je Sobota, 21. 7. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

Tabulka v sezoně 2017/2018 [3XM6-A]

[Generováno 21. 7. 2018, 21.26]
#Název týmuZVPRBVGOG
1FbŠ Bohemians C24203159219130
2Las Plantas24186053181129
3Vosy Praha24177050159142
4Barracudas Slaný241410041144135
5Kralupy n/V241311039142141
6Panthers Praha C241310138141120
7Olymp Praha B241110335147141
8Tatran Střešovice B241111234134155
9Sokol Praha-Břevnov241112133122145
10Ekonom Praha24713425120149
11Blue Horses24815124133163
12B.U.H. Praha24616219146188
13Desperados24716118129179
« Předcházející sezona Následující sezona »

Poslední turnaj:

[5. 5. 2018, Kotlářka]

10.30 Břevnov – Las Plantas 3:10

Přejít

15.00 Desperados – Břevnov 7:6n

Přejít

Příští turnaj:

[1. 1. 1970, ]
Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor